[ לייף סטייל נענע 10 | עודכן 12:14 20/09/2015 ]

כמעט כל ילד ימצא עצמו מתקשה בתחום מסוים בחייו. אצל אחד יהיה זה קושי בלימודי המתמטיקה או הלשון, אצל אחר יבוא הדבר לידי ביטוי בקושי בתקשורת הבין אישית עם הוריו או חבריו ואפילו במצבי רוח בלתי נשלטים ובכעס. ציפי קדוש, הבעלים של חברת "צפיות גבוהות - הובלת ילדים למצויינות אישית״, מסבירה כי הסיבה לקשיים אינה נעוצה במקצוע כזה או אחר או בלקות תקשורתית וכי על מנת ליצור מציאות בה הילד שלכם משתפר באופן מהיר ומשמעותי, משיג הישגים גבוהים בלימודים ובכל תחום בחייו בטווח קצר אך לזמן ארוך, מוכרחים לתת מענה מקיף לשלל צרכיו של הילד, וזאת תוך עבודה אישית ומשותפת עם הילד ובניית תכנית פרטנית המותאמת לצרכיו האישיים, לאופיו, למניעיו ולמטרותיו.

133665

מכיוון שאנו יודעים כי כל ילד הוא עולם בפני עצמו, בעל צרכים שונים ומניעים שונים, אנו ״בונים״ לכל אחד תכנית אישית המותאמת לצרכיו האישיים וכוללת את מעטפת חייו ולו בכדי להובילו למצוינות, תוך הענקת מלוא תשומת הלב לה הוא זקוק ובצורה המתאימה לו ביותר.

כי לנו יש ״צפיות גבוהות״

ב"חברת צפיות גבוהות" פותחה שיטה המתייחסת לילד כאל אישיות בפני עצמה ומבינה את צרכיו האישיים והמשתנים״, מסבירה ציפי קדוש. ״השיטה פועלת במספר מישורים מקבילים: המישור המנטלי - העצמת החזקות ויצירת כלים מעשיים, דידקטית - כלים לימודים וסביבה תומכת - הדרכת הורים וצוות חינוכי. ״אנו יודעים היום, כי אין קיצורי דרך אבל יש תוצאות מהירות אם נקפיד ונשלב כל מרכיבים אלו יחד״, מסכמת ציפי.

יתרונות השיטה

השיטה, הגיונית למדי ובעצם גורסת כי כאשר עובדים במקביל ונוגעים נגיעה ישירה בכל תחומי חייו של הילד, הוא זוכה להכרה לה הוא זקוק והיא גורמת להאצה בתהליכי השינוי. ואנו זוכים להיווכח בשינוי תוך ימים בודדים - שינוי ההולך וגובר כעבור מספר שבועות עד שהופך להצלחה מעשית בלימודים המשפיעה על הילד גם בתחומיי החיים השונים ומכניסה אותו לתלם הנדרש.

30782